Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

Baťa

10%

o akci

Sleva 10% při nákupu v prodejně Baťa – Dlouhá 130, Zlín.

PLATNOST AKCE

Tato akce platí od 1.9.2018 až do 30.4.2019

KDE UPLATNIT

Slevu lze uplatnit při nákupu na  pobočce BAŤA , Dlouhá 130, 762 22 Zlín.    

https://www.bata.cz/prodejny

Sleva neplatí na zboží z letáků a slevových knížek, slevu nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami a slevovými kupony. Sleva neplatí na dárkové poukázky a servis.

Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2018/2019. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, slevy se neslučují.

O NÁS

Společnost BAŤA, akciová společnost, se řadí mezi významné české firmy s dlouholetou tradicí. Její úspěch je v České republice i ve světě spojovaný zejména s výrobou a prodejem obuvi.

Všechny společnosti Baťovy světové organizace si kladou za cíl rozvíjet a podporovat myšlenky a hodnoty, které u naší firmy vznikly před více než sto lety.

Známé a po celém světě rozšířené heslo „Náš zákazník, náš pán“ platí stále a my všichni se jej snažíme svou prací naplňovat, abychom mohli tvořit novodobé dějiny firmy Baťa. Snažíme se poskytovat zákazníkům špičkové a bezkonkurenční služby ve všech úrovních její činnosti. Výsledkem výrobních i obchodních aktivit firmy je kvalita na světové úrovni, kterou denně přinášíme milionům svých zákazníků.