Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

Lázně Luhačovice

20%

o akci

Sleva 20% na 2 hod. i 3 hod. vstup do wellness centra v Alexandria **** Spa & Wellness hotelu v Luhačovicích a ZDARMA poskytnutí županu. V ceně je také zapůjčení osušky nebo prostěradla. Vstup do wellness centra je povolen dětem od 12 let.

Dvoupodlažní wellness centrum je zařízené ve starořímském stylu. Nádhernému prostoru prvního podlaží vévodí bazén (16×8 m) lemovaný antickými sloupy. Vybaven je vodním zálivem, masážními tryskami po obvodu a dvěma protiproudy. Ze dna bazénu prozařují vodu dvě zlatá světélkující slunce.

Saunový svět nabízí kabiny různých teplot a přísad – parní lázeň, bylinková lázeň, solná lázeň, laconium a finskou saunu. K relaxaci slouží whirlpool, vyhřívané lavice u bazénu, odpočinkové zóny a letní terasa ke slunění. Kneippův chodník uleví Vašim unaveným nohám.

PLATNOST AKCE

Slevu lze využít od 20.8. 2019 do 30.4.2020

KDE UPLATNIT

Alexandria**** Spa & Wellness hotel Luhačovice, vstup z ulice Zatloukalova

Tel.: +420 577 682 111
E-mail: info@lazneluhacovice.cz
Slevu lze uplatnit při osobním odběru v hotelu Alexandria**** Spa & Wellness hotel Luhačovice . Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2018/2019. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, slevy se neslučují.

O NÁS

Luhačovice vás okouzlí rozmanitou architekturou, krásným okolím a všudypřítomnou zelení. Přijeďte k nám a poznejte jejich rozmanitost.

Lázeňské město leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Okolní příroda je panensky nedotčená a otevírá svou náruč každému, kdo do Luhačovic zavítá.

Unikátní léčivé prameny činí z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Jsme specialisty na lázeňskou léčbu onemocnění dýchacích cest. Nejznámějším léčivým pramenem je Vincentka. Její účinek z pramene je ovšem nenahraditelný.

Lázně Luhačovice jsou jedinečné v každém ročním období. Ať už se k nám vydáte na dovolenou či u nás podstoupíte špičkovou lázeňskou léčbu, pomůžeme vám zapomenout na starosti všedních dnů. U nás si skutečně odpočinete.реклама компании примеррисуеммакияж 90