Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

TOBOGA Galaxie Zlín

10%

o akci

Sleva 10% na nákup Permanentky na 5+1 vstupů do Galaxie

Platnost akce

Tato akce platí od 20.8.2018 až do 31.10.2018

Kde uplatnit

Rodinný zábavní park Galaxie
Sportovní areál Vršava 679, ZLÍN

Slevu lze uplatnit při osobním nákupu v areálu Galaxie Zlín. Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2018/2019. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, slevy se neslučují.

O nás

TOBOGA dětem přináší možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše u nás můžete prožít.

TOBOGA Galaxie je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí s vesmírnými motivy, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

 

 

 

 

 фирмы по перевозке грузовлучшие деревянные окнаотзывы о работе веб моделью