Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

MPL Stavebniny

12%

o akci

Sleva na stavební sortiment 12%

PLATNOST AKCE

Tato akce platí od 10.6.2019 až do 30.4.2020

KDE UPLATNIT

MPL Stavebniny – sleva na stavební sortiment 12% * na pobočkách Zlín a Otrokovice, pro držitele permanentních vstupenek HC PSG Berani Zlín, sezóna 2019/2020.

Jednorázovou slevu lze uplatnit na stavební sortiment aktuálně vystaveného regálového zboží na prodejnách MPL Stavebniny ve Zlíně a v Otrokovicích.

Sleva bude poskytnuta na základě předložení platné permanentky HC PSG Berani Zlín 2019/2020, na dané prodejně MPL Stavebnin a vztahuje se na částku bez DPH.

Sleva se nedá kombinovat a ani sčítat s jinými akčními nabídkami. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce nebo nákupu dárkových poukázek.

Platnost akce je od 10.6.2019 do 30.4.2020 pouze na uvedených prodejnách.

MPL Stavebniny, www.mpl.cz, Radost stavět s námi.

O NÁS

MPL TRADING, spol. s r.o. je obchodní společnost zaměřená na prodej stavebního materiálu. Jsme KOMPLEXNÍ stavebniny, se specializací nejen na suchou výstavbu.

Nakoupíte u nás široký sortiment materiálů od renomovaných výrobců pro: hrubou stavbu, tepelné izolace, fasádní systémy, barvy, chemii, okna, dveře, materiály ze dřeva, nářadí a další příslušenství.

Díky našim odborně školeným zaměstnancům, tuzemským i zahraničním partnerům, individuálnímu přístupu i příznivým obchodním podmínkám, jsme připraveni uspokojit potřeby všech zákazníků,

kteří jsou pro nás na prvním místě. Mezi naše zákazníky patří realizační firmy i koncoví uživatelé, kteří mohou využít dalších výhod, věrnostního programu a služeb, které vám zpříjemní váš nákup.

MPL Stavebniny, www.mpl.cz, Radost stavět s námi.best college party instagram accountsработа для студентов спб удаленнодфтвштп зфпу