Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

TOBOGA Galaxie Zlín sleva na vstupné

20%

o akci

Sleva 20% na vstupné

Platnost akce

Tato akce platí od 20.8.2019 až do 30.4.2020

Kde uplatnit

Rodinný zábavní park Galaxie
Sportovní areál Vršava 679, ZLÍN

Slevu lze uplatnit při osobním nákupu v areálu Galaxie Zlín. Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2018/2019. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, sleva neplatí o víkendech, prázdninách a svátcích, slevu nelze slučovat s jiným druhem slev.

O nás

TOBOGA dětem přináší možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb i odpočinek u dobrého jídla, to vše u nás můžete prožít.

TOBOGA Galaxie je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí s vesmírnými motivy, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.московский завод металлочерепицыдля чего нужен тональный кремкордон гузерипль