Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

LASER GAME ZLÍN

3+1 ZDARMA

o akci

Speciální akce 3+1 hra ZDARMA ( tzn. čtvrtá hra zdarma)

Platnost akce

Tato akce platí od 14.9.2019 až do 27.12.2019

Kde uplatnit

Laser Game Zlín
Pod ledovou plochou PSG Arény Zlín

Pro využití akce je nutné si zarezervovat 4 termíny v jeden den za sebou jdoucí, nebo s 20 minutovými přestávkami na:  www.lasergamezlin.cz/rezervace.  Slevu lze uplatnit při platbě v Laser Game Zlín. Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2018/2019. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, slevy se neslučují, nabídka platí pro jednu osobu a den na jednu permanentní vstupenku.

O nás

Nově zrekonstruovaná Laser Game Zlín je laser aréna moderního konceptu akční zábavy. Naleznete ji v prostorách původní laser arény pod ledovou plochou druhého zimního stadionu.

V aréně jsou vybudovány nové překážky ve sci-fi stylu. Nové a momentálně nejmodernější hitech vybavení pro hru je samozřejmostí. Máme kvalitní ozvučení s rozmanitým výběrem hudebních songů, které dodají hře tu pravou atmosféru.

Zahrát si je možné už v počtu od 5 do 12 hráčů. Po tel. domluvě je možné hrát i v menším počtu.

Kromě dokonale navržené arény si můžete v novém zázemí vyzkoušet i další aktivity, zahrát si fotbálek nebo si jen odpočinout a případně se občerstvit po hře.

         

катушка для спиннингановая почта рассчитать время доставкикиев героев севастополя