Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

Restaurace LaBrusla

10%

o akci

Sleva 10% z nabídky Jídelní lístek.

Platnost akce

Tato akce platí od 24.9.2019 až do 30.4.2020

Kde uplatnit

Restaurace a pizzerie LaBrusla, Uherské Hradiště

Slevu lze uplatnit při platbě v Restaurace a pizzerie LaBrusla na menu z kategorie Jídelní lístek – http://labrusla.cz/jidelni-listek. Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2018/2019. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, slevy se neslučují, nabídka platí pro jednu osobu a den na jednu permanentní vstupenku.

O nás

Vážení přátelé,dovolte mi představit Vám naši, v mnoha ohledech výjimečnou restauraci La Brusla.

Její originalita a jedinečnost nespočívá jen v netradičně stylizovaném interiéru, ale hlavně v té nejvyšší kvalitě nabízených pokrmů, nápojů a služeb.

U nás se můžete těšit na lahodná jídla připravovaná z těch nejkvalitnějších a výhradně čerstvých surovin , která potěší všechny vaše smysly a uspokojí zajisté i ty nejnáročnější milovníky moderní gastronomie.

PIZZU připravenou tím nejklasičtějším způsobem, pečenou v žáru, jinde nevídané zděné pece přímo před Vašimi zraky, prostoupenou omamnou vůní akátového dřeva.

K naší restauraci neodmyslitelně patří i nabídka skvělých moravských vín z našeho regionu, stejně jako vynikající vybraná italská vína, která jsou skvělým doplňkem našich jídel. Ovšem jen chutná jídla a lahodné nápoje nemohou vytvořit úplný a nezapomenutelný zážitek z návštěvy v naší restauraci La Brusla. Připravte se proto na báječnou a milou atmosféru, kterou vám v kulise příjemné hudby připraví náš milý, a ve všech směrech profesionální personál.

Našim cílem je Vaše spokojenost.

V La Brusle Vám pohladíme bříška.

cointellect.comчастота запросов googleблюда приготовленные на сковороде гриль