Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

Víno z Kobylí

10%

o akci

Sleva 10% na sortiment lahvových vín v prodejně Vinotéka Zlín, Santražiny

Platnost akce

Tato akce platí od 1.10.2019 až do 30.4.2020.

Kde uplatnit

Galerie vín Zlín
Santražiny 5285
760 01  ZLÍN

Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín v Extralize ledního hokeje 2019/2020. Slevu nelze uplatnit při internetové objednávce, slevy se neslučují.

O nás

Říká se, že ve víně je pravda a každá láhev obsahuje skrytý příběh. Víno z Kobylí ve svém sloganu „Pravda o lidech a zemi“ spojuje dobré lidi, krásnou krajinu, poctivé řemeslo a kvalitní víno.

Najdete nás ve vinařské obci Kobylí, která spadá do Velkopavlovické vinařské podoblasti jihovýchodní Moravy. Vinná réva se na území Kobylí pěstuje již osm set let a na zdejších slunných stráních obrácených k jihovýchodu a jihozápadu se této teplomilné rostlině velice daří.

Hospodaříme na ploše 165 hektarů registrovaných vinic a jsme největším pěstitelem a zpracovatelem vinné révy v obci Kobylí.

Při pěstování a zpracování hroznů klade důraz na šetrnost vůči životnímu prostředí i surovině, snažíme se o minimalizaci použití průmyslových hnojiv a pesticidů. Vyrábíme jakostní odrůdová vína, vína s přívlastkem, archivní a ročníková vína. Ty nejlepší šarže těchto vín zrají v sudech barrigue. Vína z Kobylí jsou časo oceňována na prestižních výstavách, jak se ostatně můžete sami přesvědčit v naší fotogalerii.

болторезыаудит юзабилити сайта пример отчетааудит маркетинговых исследований