Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

RI OKNA

SLEVA!

o akci

Dodatečná sleva k finální cenové nabídce provozoven RI OKNA ve Zlíně a v Uherském Hradišti na nákup oken a dveří.

Platnost akce

Tato akce platí od 1.10.2018 do 30.4.2018.

Kde uplatnit

RI OKNA a.s., Vodní 1972, 760 01 ZLÍN

RI OKNA a.s., Stojanova 1334 (Triangl budova S) u podjezdu u nemocnice, 686 01 UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Slevu lze uplatnit v provozovnách RI OKNA ve Zlíně a v Uherském Hradišti. Pro uplatnění slevy je nutné předložení platné permanentní vstupenky klubu Berani Zlín (pro sezonu v Extralize ledního hokeje 2018/2019). Slevu nelze uplatni při internetové objednávce, slevy se nesčítají.

O nás

Jsme tradiční český výrobce oken a dveří od roku 1994. Vyberete si u nás okna a dveře ze všech materiálů.

PLASTOVÁ OKNA: Osvědčená, na údržbu nenáročná okna s dlouhou životností a výborným poměrem ceny k tepelně izolačním vlastnostem. Bohatý výběr profilů pro všechny typy staveb a rekonstrukcí.

HLINÍKOVÁ OKNA: mimořádně odolná okna s velmi dlouhou životností a mechanickou pevností. Vhodná pro moderní komerční i obytné stavby a prosklené fasády.

DŘEVĚNÁ EUROOKNA: Tradiční přírodní materiál s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a přirozenou krásou. Profily v klasickém i velmi moderním designu. Kombinace dřeva s hliníkem pro delší životnost a originální vzhled.

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA: Okna s osobitým designem a výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Opláštění dřevěné konstrukce hliníkem výrazně zvyšuje odolnost i životnost.