Pozadí Berani Zlín
B

ENEFITNÍ program

erani zlín

NOVENTIS

22%

o akci

22% sleva v e-shopu Noventis na www.noventis.cz

PLATNOST AKCE

Tato akce platí od 1.7.2019 až do 30.4.2020.

KDE UPLATNIT

Všem držitelům permanentek klubu berani-benefit.cz nabízí společnost Noventis 22 % slevu na eshopu  www.noventis.cz

Stačí si do virtuálního košíku vybrat žádané výrobky a do políčka kód slevového kuponu ( Mám slevový kupón, který chci uplatnit) zadat heslo: BERANI

Při uzavírání objednávky do pole Poznámka k objednávce zadejte číslo své permanentní vstupenky, které naleznete na permanentce pod QR kódem. Pak můžete ukončit nákup a odeslat objednávku.

O NÁS

Naše historie v oblasti farmaceutické výroby sahá do roku 1991. V následujícím roce do společnosti vstoupila společnost Slovakofarma, a.s. Hlohovec, která se v roce 1998 stala jejím 100% vlastníkem. Ta v roce 2003 převedla celý svůj obchodní podíl ve společnosti na nového majitele – fyzickou osobu. V roce 2004 jsme (tehdy ještě jako Intercaps Zlín) získali rozhodnutí o registraci na původní léčivé přípravky společnosti Slovakofarma, a.s. – Kinedryl tbl., Febichol cps., Orenzym drg, a Oxyphyllin tbl.

Prioritou v našem podnikání je výroba léčiv. Naší další specializací je výroba doplňků stravy a kosmetiky. Vyrábíme desítky produktů, z nichž nejznámější jsou Ostrovidky, Magnesium B6 + Rhodiola, Vitamín C s rakytníkem, Koenzym Q10 se sezamovým olejem, B-Komplex Forte, Rybí olej nebo Ginkgo Biloba a další.
Pro naše smluvní partnery z oblasti farmacie nabízíme služby z oboru výroby pevných lékových forem (tablety, měkké želatinové kapsle) a jejich adjustace (blistry).

Pro výrobu všech našich přípravků používáme výhradně vysoce kvalitní, pečlivě vybírané vstupní suroviny.

Na náš konečný výrobek i samotnou výrobu a skladování klademe vysoké nároky. Výrobky jsou pod neustálou kontrolou interních laboratoří i pod kontrolou příslušných státních orgánů zodpovědných za kvalitu farmaceutické výroby a distribuce.

Léčivé přípravky vyrábíme v přísném režimu správné výrobní praxe (SVP). Zavedené principy SVP uplatňujeme při výrobě všech produktů ve společnosti Noventis. Díky ním umíme uspokojit i náročné zahraniční trhy. Naši specialisté mají rozsáhlé zkušenosti nejen v oblasti farmaceutické technologie, ale i kontroly kvality a regulační politiky.

Vedle profesionální úrovně nabízíme značnou flexibilitu a individuální přístup. Vyzkoušejte to.

like for like instagram onlineгде купить тушькупить в москве кастрюли